راهنمای رزرو اینترنتی سایت سراها

این سایت با قراردادی كه با هتل های معتبر در سراسر ایران دارد، اقدام به رزرو برای هتل های طرف قرارداد خود از طریق این سایت می نماید، و شما كاربر (مسافر گرامی) كافیست با چند كلیك، اقدام به رزرو هتل موردنظر خود نمایید.

تمام كاری كه شما برای رزرو یك هتل باید انجام دهید در شش مرحله زیر آمده است:

جستجوي هتل

ابتدا از منوی سمت راست و یا منوی بالای صفحه روی گزینه رزرواسیون كلیك نموده تا وارد صفحه رزرواسیون گردید.سپس از باكسی كه هم در این صفحه و هم تمامی صفحات سایت وجود دارد، تنها كافیست، شهر موردنظر، تاریخ ورود و تعداد شب اقامت خود را وارد نمایید، و بعد روی دكمه جستجو كلیك نمایید. شبكه بر اساس تاریخ انتخابی شما و تعداد شب های اقامتی شما، لیستی از هتل های شهر موردنظر شما كه دارای شرایط رزرو هستند برای شما نمایش خواهد داد، لیست این شهرها بر اساس تاریخ های انتخابی شما، متفاوت خواهد بود، و این امكان وجود دارد كه بر اساس تاریخ انتخابی شما و میزان شب اقامت شما، لیست های متفاوتی ارائه شود. پس از نمایش لیست هتل ها و مشخصات آن ها شما می توانید با اطلاعاتی كه در مورد هر هتل ارائه شده است، هتل موردنظر خود را انتخاب نموده و از لیست واحدهای اقامتی آن هتل، واحد موردنظر خود را انتخاب نموده و بر روی دكمه اضافه به لیست كلیك نمایید. پس از افزودن واحد(واحد های) مورد نظر، از انتهای صفحه بر روی دكمه مشاهده رزروها كلیك نمایید تا وارد صفحه بعدی گردید. در این صفحه شما می توانید لیست رزروهایی كه انجام داده اید را مشاهده نموده و در صورت نیاز ویرایش نمایید. در صورت مورد تایید بودن رزروهای درخواستی بر روی دكمه تایید رزروها كلیك نمایید.

درج اطلاعات

پس از كليك نمودن بر روي دكمه درخواست رزرو، شبكه شما را به صفحه اي راهنمايي مي كند، كه كليه اطلاعات هتل موردنظر شما به همراه اطلاعات و امكانات واحد اقامتي انتخابي شما نمايش داده خواهد شد. در زير اين صفحه بخشي وجود دارد كه شما بايد اطلاعات مسافر را وارد نماييد. پس از ورود اطلاعات مسافر كه تنها نام و نام خانوادگي، ايميل و تلفن مي باشد مي بايست قوانين رزرو اينترنتي را مطالعه و چك باكس مربوط به آن را انتخاب نماييد.

لازم به ذكر است، در صورت عدم تاييد نمودن قوانين رزرو اينترنتي، شما به صفحه بعدي كه دريافت كد رهگيري مي باشد انتقال داده نخواهيد شد. پس از پر نمودن اطلاعات مربوطه و تاييد نمودن قوانين رزرو اينترنتي، بر روي دكمه درخواست رزرو و دريافت كد رهگيري كليك نماييد.

دریافت كد رهگیری

پس از كلیك نمودن بر روی دكمه ثبت و دریافت كد رهگیری، شبكه شما را به صفحه ای انتقال می دهد، كه در بالای صفحه، یك كد رهگیری وجود دارد.شماره این كد رهگیری را یادداشت نموده و در جای امنی نگهداری نمایید، زیرا كلیه مراحل رزرو شما، چه تایید رزرو و چه پرداخت های شما تنها با داشتن این كد رهگیری قابل انجام می باشد، پس در نگهداری كد رهگیری كوشا باشید.

ورود به بخش پیگیری رزرو بعد از ده دقیقه و دیدن جوابیه رزرو

شما می بایست بعد از ارسال اطلاعات خود برای شبكه سراها، بعد از ده دقیقه انتظار وارد بخش پیگیری رزرو كه لینك آن در تمامی صفحات سایت موجود می باشد، شوید و كد رهگیری مربوط به رزرو خود را وارد نمایید. در این صفحه جوابیه درخواست رزرو شما، توسط مدیر داده شده است.

پرداخت پول

در صورت مثبت بودن درخواست رزرو شما، و تایید درخواست رزرو شما، مجوز پرداخت به شما در زمان مورد نظر داده می شود، و شما می توانید به یكی از روش های پرداخت آنلاین یا سنتی اقدام به پرداخت پول نمایید.

دریافت فاكتور رزرو

در صورت صحیح بودن مبلغ واریزی شما و همچنین صحیح بودن تاریخ واریز وجه، اجازه صدور فاكتور برای شما داده خواهد شد. كاربر گرامی در كلیه مراحل رزرو اینترنتی شما، توضیحات كاملی در هر مرحله از رزرو برای شما داده خواهد شد و هیچگونه شك و شبه و یا سوالی در حین مراحل رزرو برای شما پیش نخواهد آمد. هم اكنون می توانید اقدام به رزرو هتل مورد نظر خود نمایید.

 
Design by Partai Co . © 2011 | WWW.SARAHA.IR

كارت هاي شتاب داراي قابليت پرداخت آنلاين اينترنتي